АлПласт Львів пропонує лише ЯКІСНІ ролокасети (ролети захисні) надійних заводів із Іспанії, Польщі, Туреччини, які добре себе зарекомендували в експлуатації, а також надає гарантію на ролокасети та обслуговує в післягарантійний період.

 

Отримати ЗНИЖКУ 

(фотогалерея внизу сторінки)

     Ролокасети – це цільнолиті пустотілі чи з пінонаповнювачем алюмінієві пластини, які сполучені між собою в з'єднання "паз в паз". Такий вид кріплення ламелей ролокасет (ролет) робить відкривання легким і зручним, при цьому пластини намотуються одна на одну, та плавно ковзають в межах направляючих. Ролокасети намотуються на спеціальний вал, який розташований у верхній частині системи (в коробі системи). 

     Найчастіше ролокасети застосовують для захисту вітрин та входу в магазини, приватні будинки чи МАФи. Також ролокасети можна використати для того, щоб захистити вікна, двері чи тераси квартири або будинку від сонця, як перегородку чи непроханих гостей. За бажанням та технічної можливості можливе використання ролокасет на альтанках, гаражах тощо. Сучасні ролокасети – естетичний і надійний вибір.

     Ролокасети бувають різних кольорів та модифікацій. Найпопулярніші (через нижчу ціну і простоту у використанні) – ролокасети на пружині зі замком на ключ (також можна прилаштувати навісний замок). Така ролокасета піднімається на гору по боковим направляючим змотуючись в короб і фіксується там. Для того щоб закрити ролокасету потрібно опустити її донизу і зафіксувати замок ключем.

     Не менша за популярністю (через більшу ціну) це зручна ролокасета на електроприводі. Така ролокасета повністю автоматична і дуже зручна. Вона так само як і ролокасета на пружині піднімається на гору по боковим направляючим і змотується в короб. Електромотор фіксує ролокасету в будь-якому положенні, а коли ролокасета закрита він не дає можливості стороннім підняти її та відкрити. Також при закритті ролокасета з електорприводом фіксується моторним замком. 

     Так само зручні але менш популярними (через ненадійний замок) є ролокасети на ручному управлінні. Принцип їх роботи такий самий, як і у вищеописаних моделях, але такі ролокасети й ролокасети на електромоторі можна зафіксувати не тільки вгорі чи внизу а й у будь-якому положенні (по середині тощо). Ця ролокасета при закритті також фіксується автоматичним замком.

Ззовні ролокасети на пружині, електромоторі чи ручному управлінні не відрізняються, щоб виокремити свою ролокасету серед інших можна замовити її в одному із запропонованих кольорів. Самі популярні це – білий та коричневий, також користуються попитом ролокасети в кольорах сірий, бежевий та "під дерево".

Ціну на ролокасету ви можете взнати по телефону, так як кожну ролокасету потрібно прораховувати індивідуально згідно розмірів конструкцій!

 
БЕЗКОШТОВНО: ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні на суму від 900 грн)
Надається ГАРАНТІЯ на ролокасети!

 

Форма оплати: готівка, банківська карта  і перерахунок (з ПДВ чи без).

 

Ролокасети: фотогалерея деяких робіт

 

Ролокасети на приватний будинок

 

Ролокасети на магазин

 

Ролокасети на ворота

 

Ролокасети на МАФи

 

Ролокасети на вітрини

 

 

Ролокасети на вхідні двері

 

"ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА"
Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).