БЕЗКОШТОВНО — ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні від 899 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на День-Ніч!

 

Форма оплати: готівка, банківська карта  і перерахунок (з ПДВ чи без).

 

Отримати ЗНИЖКУ 

 

Пропонуємо вам ознайомитись із рулонними шторами системи "День-Ніч класична"!

 
     Рулонні штори системи "День-Ніч класична" завоювали велику популярність серед українців. Вони поєднують у собі захист від сонячного проміння й одночасно пропускають світло в кімнату. "День-Ніч класична" дуже гарно пасуює до будь-якого інтер'єру квартири, будинку чи офісу. АлПласт Львів пропонує "День-Ніч класичну" лише із якісних матеріалів, які мають довший термін експлуатації в порівнянні із дешевими аналогами. На вибір є близько 30 видів тканин на різний смак та гаманець. 
     "День-Ніч класична" — це система з групи рулонних штор. Вона складається із металевого валу, тканини та нижнього алюмінівого фіксуючого валу, який своїм тягарем забезпечує рівномірний натяг тканини. Для більшої зручності при експлуатації пропонується фіксація тканини по усьому периметру ролети "День-Ніч класична", щоб під час провітрювання кімнати тканина не висіла на створці поряд, а прилягала до вікна, тим самим забезпечувала захист від сонця, небажаного погляду сторонніх, тобто виконувала якісно свою пряму функцію не тільки як прикраса інтер'єру.
 
Вигляд ролети "День-Ніч" з приміщення    /    Вигляд ролети "День-Ніч" з вулиці
 
 Система "День-Ніч в коробі"!
 
     Ролетні жалюзі "День-Ніч в коробі" так само як і відкрита система поєднують у собі захист від сонячного проміння і одночасно можуть пропускати світло в помешкання. "День-Ніч в коробі" це універсальний об'єднаний в одну систему захист від сонця, поглядів перехожих і варіант тюлі на вашому вікні. Коробова система  закритого типу елегантно дивться на вікні, в ній тканина не бавтається і не відвисає на вікні, коли створка відкинута на провітрювання. Ви можете повністю опустити тканину вниз і закрити вікно або підняти скрутивши тканину в короб чи змістивши полоски зробити невеликий проствіт.
 
 
     "День-Ніч в коробі" складається із якісних матеріалів європейського заводу, а це – алюмінєвий короб, алюмінієві направляючі, труба, якісні механізми і широкий вибір чудових тканин (близько 30 видів). Перевага алюмінієвих комплектуючих над пластиковими очевидна: довговічність, міцність, вони не жовтіють як пластик і не тріскають. В будь-який момент зможете оновити тканину на нову, а система буде працювати і надалі.
     Ще один плюс "День-Ніч в коробі" це те що вона повністю наклеюється на вікно спеціальним способом і не потрібно свердлити штапік чи створку для її закріплення. Вона добре тримається навіть при сильному сонці, і як дехто думає, не відвалюється моментально. Згодом, при бажанні клієнта, її можна переклеїти, або зовсім зняти і замінити іншою системою, при цьому вікно залишається абсолютно неушкодженим. 
 

Тканини і їх кольори можна переглянути та обрати в КАТАЛОЗІ ТКАНИН ДЕНЬ-НІЧ

  Ми пропонуємо  системи тканинних ролет День-Ніч лише з якісних тканин та інших комплектуючих (алюміній тощо). 

 

У нас оригінальні якісні тканини і механізми "Besta"!

        

Три стадії контролю якості виробництва ролет!

 
 
Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).